Vaccine bivirkninger healing

Med den nye vaccine der er kommet frem og til rådighed til beboerne i danmark så er der kommet på tale bivirkningerne på denne vaccine. Bivirkninger kan have forskellige indflydelse fra person til person hvor at nogle får mange og voldsomme symptomer og andre mærker ikke til at de har fået en vaccine. Derfor kan det også være vigtigt at få sig godt behandlet for vaccine bivirkninger.

Alle har deres holdning til corona vaccinen og alle har det forskelligt med at skulle blive stukket af den men det ændrer ikke på at alle kan rammes af bivirkninger. Bivirkninger kan være meget forskellige fra person til person og nogen bliver måske ramt med de værste bivirkninger og den andre bliver måske ikke engang mærket af at de har fået en vaccinen. Folk har det også forskelligt med bivirkningerne hvor nogle ikke tænker så meget over det og bare tænker det er naturligt hvor i mod andre kan gå og bekymrer sig meget over hvad der sker. Det er derfor en vigtig faktor for nogle at man kan behandles for dette både fysisk og psykisk.

Hos beliefsshiifters kan man få behandling på netop vaccine bivirkninger hvor at der hjælpes både på det psykiske og det fysiske. Beliefsshiifters er den bedste theta behandler og opnår også de bedste resultater på deres klienter så man er sikker på med en behandling hos dem at der er de bedste chancer for at resultat. Beliefsshiifters er Danmarks eneste autoriseret healer og netop den opnår høj tilfredshed hos tidligere kunder.